ŚWIĘTO NARODOWE TRZECIEGO MAJA

Uroczystości z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja w Mielniku odbyły się w Ośrodku Dziejów Ziemi Mielnickiej – Muzeum w Mielniku. O godz. 10.00 w Muzeum rozpoczął się II Wielki Test Wiedzy o Mielniku, w którym wzięło udział 11 osób. Po przeprowadzeniu konkursu komisja w składzie:

Karolina Słoniowska
Barbara Dekarz
Arkadiusz Panasiuk

po zapoznaniu się z efektami II Testu Wiedzy o Mielniku i sprawdzeniu wiedzy uczestników wyłoniła 3 osoby, które osiągnęły największą liczbę punktów. Laureatką konkursu z ilością 43,5 pkt na 60 pkt została JULIA DEKARZ. W nagrodę otrzymała bon zakupowy o wartości 300 zł do zrealizowania w księgarni pod Kasztanem w Siemiatyczach

II miejsce z ilością 34 pkt zajęła DOMINIKA STĘPIEŃ. W nagrodę otrzymała bon zakupowy o wartości 200 zł do zrealizowania w księgarni pod Kasztanem w Siemiatyczach

III miejsce z ilością 32 pkt zajął PAWEŁ KASPERUK. W nagrodę otrzymał bon zakupowy o wartości 100 zł do zrealizowania w księgarni pod Kasztanem w Siemiatyczach.

Główne uroczystości rozpoczęły się o godz. 14.00. Głos zabrał p. Marcin Urbański – Wójt Gminy Mielnik, który wręczył również nagrody laureatom konkursu. Głównym punktem programu była Akademia w wykonaniu Dzieci i Młodzieży z Zespołu Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku.

Możesz również polubić…

Skip to content