Piknik Rodzinny – Biesiada Mielnicka za nami!!

Moc atrakcji było przygotowanych w Rynku w Mielniku podczas Pikniku Rodzinnego-Biesiady Mielnickiej. Każdy od najmłodszego do najstarszego mógł znaleźć coś dla siebie. Magik ReSorek porwał do zabawy dzieci oraz dorosłych. Oliwia Kadej i Krystian Stępień zaprezentowali na scenie tańce towarzyskie. Dzieci pod okiem Pani instruktor Doroty Perz zaprezentowały pokaz karate. Można było zagrać z Panem Józefem Flazińskim w szachy i sprawdzić swoje umiejętności. Na scenie nie zabrakło szlagierów polskich oraz zagranicznych wykonanych przez zespoły: OMORFOS, CHŁOPCY z BANDU, ZIMNE DRANIE. Pokaz ognia oczarował dzieci i dorosłych. Kabaret Czwarta Fala po ich występie każdy w dobrym humorze mógł wrócić do domu. Podczas wydarzenia na scenie zostały wręczone listy gratulacyjne i upominki dla najlepszych uczni. Zostały ogłoszone wyniki wraz z oficjalnym wręczeniem nagród drużynom biorącym udział w Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej O Puchar Wójta Gminy Mielnik, a także osobom, które wzięły udział w konkursie Na najładniejszą posesję Mielnika 2023. Pyszne jedzonko serwowało Koło Gospodyń Wiejskich Nadbużanki.
Lot balonem pomimo, że na uwięzi dostarczył wielu wrażeń. Dmuchane miasteczko, zabawy nie było końca .
Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu Partnera  – Województwo Podlaskie , w tym dniu mogliśmy gościć wicemarszałka województwa podlaskiego Sebastiana Łukaszewicza
Województwo podlaskie jest zawsze bogate w ofertę kulturalną, turystyczną oraz kulinarną chcesz wiedzieć więcej zapraszamy na profil Podlaskie.
Piknik Rodzinny- Biesiada Mielnicka był objęty patronatem medialnym Kurier Podlaski – Głos Siemiatycz.

Możesz również polubić…

Skip to content