VII Mielnicka Dycha

W dniu 26 czerwca 2021 roku mieliśmy przyjemność organizować „VII Mielnicką Dychę”. Star, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane było w Kompleksie sportowym w Mielniku. W tym roku do biegów na dystansie 5m oraz km dołączył marsz Nordick Walking na dystansie 10 km.

Łączna liczba uczestników -135 osób ( Nordick Walking, 5km, 10 km)każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy z pamiątkową koszulką z biegu.

Łączna liczba dzieci w biegach ( 500m, 1000 m.) – 21

Miejsca
Bieg na dystansie 500m.
dziewczynki :
1 miejsce – Tatiana Sapieżko
2 miejsce – Michalina Gniadek
3 miejsce – Anna Filipiak
chłopcy :
1 miejsce – Szymon Terpiłowski
2 miejsce – Oliwier Juzefowicz
3 miejsce – Jan Strelczuk
Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe , statuetki, medale

Bieg na dystansie 1000m.
dziewczęta :
1 miejsce – Zofia Wierzba
2 miejsce – Elena Przestrzelska
3 miejsce ————–
chłopcy:
1 miejsce – Patryk Ignatowicz
2 miejsce – Karol Zawadzki
3 miejsce – Patryk Świętochowski
Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe , statuetki, medale

Bieg na dystansie 10 km
Zwycięscy kat OPEN
kobiety :

1 miejsce – Magdalena Parchowska – Białystok
2 miejsce – Beata Dąbrowska – Siedlce – Ultramaraton Nadbużański
3 miejsce – Bogusława Majer – Warszawa – Vege Runners
mężczyźni :
1 miejsce – Paweł Krochmal – Warszawa – Pawko Runner Team
2 miejsce – Mateusz Okniński – Siedlce
3 miejsce – Rafał Golec – Krzesk Królowa Niwa – Klub Aktywnych Parkur Skórzec

Bieg na dystansie 10 km był nagradzany w następujących kat:
– OPEN -K/M – nagrody finansowe, rzeczowe , statuetki, medale
– 16-39 – K/M – statuetki, medale
– 40-59 – K/M – statuetki, medale
– 60+ K/M – statuetki, medale

Bieg na dystansie 5 km
Zwycięscy kat OPEN
kobiety :

1 miejsce – Mariola Kłopotowska – Siemiatycze
2 miejsce – Sylwia Walusiak – Biała Podlaska – Klub Biegacza Biała Biega
3 miejsce – Patrycja Dziedziuk – Białystok
mężczyźni :
1 miejsce – Paweł Ożarowski – Brańsk – Brańsk Daje Radę
2 miejsce – Paweł Miniuk – Białystok – Palę Wrotki
3 miejsce – Patryk Świętochowski – Mińsk Mazowiecki – MKB Dreptak

Bieg na dystansie 5 km był nagradzany w następujących kat:
– OPEN -K/M – nagrody rzeczowe , statuetki, medale
– 16-39 – K/M – statuetki, medale
– 40-59 – K/M – statuetki, medale
– 60+ K/M – statuetki, medale

Marsz Nordick Walking na dystansie 10 km
Zwycięscy kat OPEN
kobiety :
1 miejsce – Jolanta Zapałowska – Siedlce – Slow Jogging Siedlce
2 miejsce – Agata Tuzimek – kurów – Kur-Team
3 miejsce – Agnieszka Rejowska – Sokołów Podlaski – NoWi
mężczyźni :
1 miejsce – Uczestnik Anonimowy – Siedlce – NOWI SIEDLCE
2 miejsce – Paweł Pietruczenis – Węgrów – Aktywni Węgrów
3 miejsce – Krzysztof Frąckowiak – Siedlce

Marsz Nordick Walking na dystansie 10 km był nagradzany w następujących kat:
– OPEN -K/M – nagrody rzeczowe , statuetki, medale

4. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku
Pomiar czasu wykonywała Firma Time2go Sławomir Bańbura
5. Sponsorami nagród finansowych były następujące firmy:
I miejsce nagrody finansowe – 600 zł – Agnieszka Tomaszewska Kancelaria Ubezpieczeniowa
II miejsce nagroda finansowa – 400 zł – EL-Serwis Fotowoltaika Ł. Mróz
III miejsce nagroda finansowa – 200 zł – GOKSiR Mielnik
Serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja Gajko oraz wolontariuszom z Zespołu Szkół w Mielniku.

Może Ci się również spodoba

Skip to content