Sportowa niedziela nad Bugiem – VI Dycha Mielnicka

DSC_0379Drugi dzień XXVIII Dni Mielnika był dniem sportowym. W tym upalnym dniu odbyły się biegi dla dzieci na 500 m, bieg na 5 km oraz VI Mielnicka Dycha. W biegach na 5 km wystartowało 31 uczestników, na 10 km 53 biegaczy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, że mimo upału i trudnego terenu podjęliście wyzwanie.

Najlepszy wynik w biegu na 5 km osiągnął Michał Michałków ze Szklarskiej Poręby, który pokonał trasę w 19 min 33 sek. Wśród kobiet najlepszy wynik (21 min 53 sek.) osiągnęła Mariola Kłopotowska z Siemiatycz.

Na dystansie 10 km zwyciężył Andrzej Leończuk z Białegostoku z czasem 37 min 34 sek. Najszybsza wśród kobiet była Beata Lipa (Witkowo Stare) która wbiegła na metę z dokładnie takim samy czasem.

WYNIKI BIEGU DZIECI  na 500 m.

Kat. dziewczęta:

I miejsce – Zofia Wierzba

II miejsce – Tatiana Sapieżko

II miejsce – Maja Kasperuk

III miejsce – Urszula Tatarczyk
Kat. chłopcy:

I miejsce – Szymon Wierzba

II miejsce – Gabriel Sapieżko

III miejsce – Mikołaj Czykwin

WYNIKI NA 5KM I 10KM W LINKU: http://time2go.pl/

http://time2go.pl/userfiles/Mielnicka_Dycha_-_5_km_wyniki.pdf

http://time2go.pl/userfiles/Mielnicka_Dycha_wyniki.pdf

 GALERIA ZDJĘĆ:

Zapraszamy na portal www.podlasie24.pl więcej zdjęć: http://www.podlasie24.pl/siemiatycze/sport/upalna-mielnicka-dycha-2aba9.html

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*