XIII Przegląd Pieśni Religijnej „Cecyliada 2019″

cecyliada2019  2Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku, serdecznie zaprasza solistów, zespoły, chóry do zgłoszenia swego uczestnictwa w XIII Przeglądzie Pieśni Religijnej „CECYLIADA 2019”, który odbędzie się 23 listopada 2019 roku (sobota) o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku.

CECYLIADA jest przeglądem piosenki religijnej, której nazwa wywodzi się od imienia Świętej Cecylii, patronki chórzystów, muzyków, organistów i zespołów wokalno-muzycznych. Dniem wspomnienia liturgicznego Św. Cecylii jest 22 listopad.

Celem tegorocznej CECYLIADY jest prezentacja amatorskiego dorobku muzycznego, a tym samym bliższego spotkania z piosenką religijną w jak najszerszym kręgu dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Kartę zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podpisaną klauzulą należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku, ul. Zaszkolna 1,  lub przesłać mailem na adres goksir@mielnik.com.pl w terminie do 12 listopada 2019 r. Przesłanie samej karty zgłoszeniowej nie uprawnia do wzięcia udziału w przeglądzie. Informacje udzielane pod numerem tel. 85 6577167.

Karta zgłoszenia , oświadczenia i zgody kierownika, instruktora zespołu, dyrygenta chóru Cecyliada 2019

Karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych solisty oraz opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej Cecyliada 2019

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*