- Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji - https://goksir.mielnik.com.pl -

Wystawa fotograficzna Jarosława i Sławomira Jeleńskich

Posted By GOKSiR Mielnik On 12 kwietnia 2019 @ 09:43 In Archiwum wydarzeń,Ośrodek Dziejów Ziemi Mielnickiej,Wystawy | No Comments

1Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku oraz Ośrodek Dziejów Ziemi Mielnickiej – Muzeum w Mielniku zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej pt. „Opowieść z Podlasia” autorstwa braci Jarosława i Sławomira Jeleńskich. Zdjęcia zostały wykonane w latach 1984 – 2018 i przedstawiają obrazy przyrody i krajobrazu kulturowego Podlasia. Każde ze zdjęć powstało w czasie wędrówek po Podlasiu, od Bugu, po Biebrzę i tworzy osobną emocjonalną historię, własną opowieść. Wystawa będzie dostępna w Muzeum od 12 kwietnia do 7 czerwca 2019 r. Spotkanie z autorami wystawy planowane jest na 17 maja w piątek. Zapraszamy!

JAROSŁAW JAN JELEŃSKI – Mieszka w Bydgoszczy. Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody w Okręgu Pomorsko – Kujawskim. Dokumentuje okazy rodzinnej fauny i flory. Fotografuje w technice cyfrowej. Fotografia istnieje dla niego tylko na papierze, w formie wydruku, odbitki. Jest autorem i współautorem licznych wystaw fotografii w galeriach i muzeach.

SŁAWOMIR PIOTR JELEŃSKI – Mieszka w Toruniu. Miłośnik przyrody i fotografii. Współautor wystaw fotograficznych, m.in. wspólnie z bratem galerii fotografii przyrodniczej „Na płocie – pod bocianim gniazdem” w Rogaczach na Podlasiu. Fotografowanie natury jest dla niego sposobem na spędzanie wolnego czasu. W pasji tej najbardziej ceni uchwycanie przemijających chwil.


Article printed from Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji: https://goksir.mielnik.com.pl

URL to article: https://goksir.mielnik.com.pl/wystawa-fotograficzna-jaroslawa-i-slawomira-jelenskich/

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. All rights reserved.