Spektakl muzyczno-cyrkowy Piotruś Pan w Mielniku

Piotruś PanZapraszamy już dziś dzieci, młodzież oraz rodziców na „Lato w Teatrze”!
Zapraszamy całe rodziny 10 lipca (środa) na godz. 18.00 na familijny spektakl pt. ” Piotruś Pan” prezentowany w namiocie cyrkowym, plac przy amfiteatrze Topolina w Mielniku. Dzięki cyrkowej konwencji, widzowie wraz z aktorami, akrobatami i muzykami przeniosą się do krainy wiecznego dzieciństwa. W Nibylandii, świecie latających wróżek i podniebnych pirackich pojedynków nie ma grawitacji, ograniczyć nas może tylko własna wyobraźnia.

WSTĘP WOLNY – PO OKAZANIU BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI

Mamy dla Was 300 bezpłatnych wejściówek do odebrania w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku od 2 lipca, od wtorku do piątku, w godzinach 12.00-17.00.

A dzień wcześniej 9 lipca (wtorek) zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatne warsztaty z aktorami, cyrkowcami i muzykami. Finałem warsztatów będzie parada ulicą Brzeską zakończona w parku z niespodzianką. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy również w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku. Wymagane oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego.

Projekt realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Teatr Pinokio w Łodzi i lokalne ośrodki kultury w ramach programu Lato w teatrze. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*