- Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji - https://goksir.mielnik.com.pl -

Orlik

Posted By GOKSiR Mielnik On 19 lutego 2014 @ 12:35 In | No Comments

Kompleks Boisk Sportowych „Orlik”

Kompleks Boisk Sportowych "Orlik"; fot. A. DurlikKompleks Boisk Sportowych „Orlik” jest naszym najmłodszym oddziałem, przekazanym GOKSiR w zarząd z dniem 2 kwietnia 2013 r., choć uroczyste otwarcie nastąpiło już w grudniu 2012 r.

Budowa kompleksu dofinansowana była ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012″.

Kompleks usytuowany jest na przedłużeniu ul. Zaszkolnej za Zespołem Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku. Jest więc z niego niedaleko do Hali Sportowej ZS.

Pamiątkowy plakat z podpisami uczestników otwarcia naszego "Orlika". Wśród autorów podpisów m.in." Artur Płatek (były trener Jagiellonii Białystok), Łukasz Tupalski (był piłkarz Jagiellonii)W skład kompleksu wchodzą:
– boisko piłkarskie o wymiarach 30×62 m. z nawierzchnią z trawy syntetycznej;
- boisko wielofunkcyjne przeznaczone do piłki koszykowej i piłki siatkowej o wymiarach 19,1×32,1 m. z nawierzchnią poliuretanową;
- budynku sanitarno-szatniowego.

Korzystanie z Obiektu ORLIKA – 40 zł /za jednostkę treningową, tj. 90 min.
Cena nie zawiera podatku VAT.

Opiekę nad kompleksem sprawuje animator sportu GOKSiR, pan Krzysztof Bońko tel. 85 65 77 167Article printed from Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji: https://goksir.mielnik.com.pl

URL to article: https://goksir.mielnik.com.pl/orlik/

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. All rights reserved.