Konkurs kulinarny na „Korowaja Mielnickiego”

Korowaj_laureat_2013Już wkrótce po raz VIII zaprosimy wszystkich do Mielnika i Radziwiłłówki na „Światowy Festiwal Korowaja Mielnickiego”.Cykliczna impreza odbędzie się 2 maja w amfiteatrze Topolina w Mielniku oraz 4 maja  przy świetlicy wiejskiej w Radziwiłłówce.  Nim jednak zdradzimy wszystkie związane z programem szczegóły, zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie kulinarnym na naj… „Korowaja Mielnickiego”.

Jak co roku szukamy tego najsmaczniejszego  i najpiękniejszego. Uczestniczyć mogą panie i panowie z Polski i z zagranicy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 maja po godz. 17 w amfiteatrze Topolina.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wcześniejsze zapisanie się (do 30 kwietnia)  pod nr tel. 85 65 77 167.  Wypieki  należy dostarczyć osobiście (do 2 maja do godz. 16.45 w Topolinie) lub kurierem (do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Mielniku, ul. Zaszkolna 1). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku, Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Radziwiłłówce, Rada Sołecka Radziwiłłówki.

Regulamin_Korowaja_2014

PROGRAM KOROWAJA

Partnerzy:

sknE-logo

agro

 

 

 

 

 

Patronat honorowy:

PROT

 

 

loga patronów400

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*