Ferie zimowe 2020 za nami!!

DSC_0567Dzieci i młodzież podczas drugiego tygodnia ferii zimowych mogła spędzić czas wolny na zajęciach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku. Od poniedziałku do piątku można było skorzystać z wielu ciekawych propozycji.

W poniedziałek dzieci tworzyły lalki teatralne podczas zajęć artystycznych, we wtorek mogły obejrzeć bajki, które były wyświetlane w Ośrodku Dziejów Ziemi Mielnickiej, a także przebrać się w stroje z Trylogii. Środa była dniem zabawy w teatr, dzieci mogły przenieść się do magicznej krainy NIBYLANDII oraz przedstawić swój własny pomysł na teatr lalkowy. Czwartek upłynął pod hasłem pizza, którą każdy mógł własnoręcznie przygotować. Na zakończenie ferii zimowych było więcej ruchu, bo ten dzień dzieci spędziły na sportowo, były tory sprawnościowe, zabawy i gry ruchowe.

Wspólnie spędzony czas, w tak urozmaicony sposób na pewno długo pozostanie w pamięci uczestników ferii zimowych 2020 roku.

GALERIA ZDJĘĆ:

 

 

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*