XXVI Dni Mielnika za nami

DSC_0036W dniach 1-2 lipca odbyły się XXVI Dni Mielnika. Imprezę rozpoczęliśmy od biegu organizowanego już po raz czwarty pn. Mielnicka Dycha. Na starcie stawiło się 53 biegaczy, wszyscy ukończyli bieg. Jako pierwszy na metę wbiegł Pan Tomasz Domżalski z Olsztyna.
Od godz. 17.00 publiczność mogła zobaczyć występ Mielniczan z Mielnika, Kamili Kopytiuk, Mai Wasilewskiej, Oliwi Kadej oraz Julii Dekarz – dzieci uczestniczących w warsztatach muzycznych pod kierunkiem Agnieszki Sawczuk oraz Urszuli Dorosz uczestniczki preselekcji TVP 1 Konkursu Eurowizji dla dzieci. Następnie na scenie ukazał się zespół rockowy STAVAR, który śpiewał specjalne utwory dla motocyklistów, którzy licznie w ten dzień przybyli z całej Polski, aby wziąć udział w paradzie motocykli podczas tegorocznych Dni Mielnika. Po godz. 18:00 na stadion wjechało ponad 100 maszyn. Po tym wydarzeniu na scenie zaprezentował się zespół muzyki rozrywkowej MEJK. Porwał on publiczność do wspólnego śpiewania i tańców. Po ich występie jeszcze raz wystąpiła Ula Dorosz i nastąpiło oficjalne otwarcie XXVI Dni Mielnika przez Wójta Gminy Mielnik Pana Eugeniusza Wichowskiego oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku Pana Michała Baranowskiego. Panowie wręczyli również statuetkę dla motocyklisty, który przyjechał z najdalszego zakątka Polski, a mianowicie z Bydgoszczy. O godz. 20:30 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru NATALIA SZROEDER z zespołem. Koncert nie zakończył się bez bisów. Po koncercie wokalistka z entuzjazmem rozdawała autografy i pozowała do zdjęć ze swoimi fanami. XXVI Dni Mielnika zakończyła wspólna zabawa z zespołem NEVER, która trwała do godz. 01.00.

GALERIA ZDJĘĆ:

Zdjęcia można również obejrzeć na stronie internetowej

http://www.biala24.pl/galeria,dni-mielnika,4778

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*