XII Przegląd Pieśni Religijnej „Cecyliada 2018″

Cecyliada 2018Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku, serdecznie zaprasza solistów, zespoły, chóry do zgłoszenia swego uczestnictwa w XII Przeglądzie Pieśni Religijnej „CECYLIADA 2018”, który odbędzie się 17 listopada 2018 roku (sobota) o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku.

 

CECYLIADA jest przeglądem piosenki religijnej, której nazwa wywodzi się od imienia Świętej Cecylii, patronki chórzystów, muzyków, organistów i zespołów wokalno-muzycznych. Dniem wspomnienia liturgicznego Św. Cecylii jest 22 listopad.

Celem tegorocznej CECYLIADY jest prezentacja amatorskiego dorobku muzycznego, a tym samym bliższego spotkania z piosenką religijną w jak najszerszym kręgu dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Kartę zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podpisaną klauzulą należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku, ul. Zaszkolna 1,  lub przesłać mailem na adres goksir@mielnik.com.pl w terminie do 7 listopada 2018 r. Przesłanie samej karty zgłoszeniowej nie uprawnia do wzięcia udziału w przeglądzie. Informacje udzielane pod numerem tel. 85 6577167.

Karta zgłoszenia , oświadczenia i zgody kierownika, instruktora zespołu, dyrygenta chóru Cecyliada 2018

Karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych solisty oraz opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej Cecyliada 2018

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*