Wystawa malarstwa Marii Majki Zuzańskiej

50x70 miłość niechciana (1) (1) (575x800)Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku oraz Ośrodek Dziejów Ziemi Mielnickiej – Muzeum w Mielniku serdecznie zapraszaja na otwarcie wystawy malarstwa Marii Majki Zuzańskiej pt. „Wypisać imię złudzeniom”. Wernisaż odbędzie się dnia 7 października 2018 r. (niedziela) o godz. 15.00 w Muzeum w Mielniku.

Autorka o swoim malarstwie: „Uważam że w moich pracach trudno doszukać się jakiegoś szczególnego przesłania, może poza kilkoma symbolicznymi kompozycjami, które są wyrazem moich emocji na odgłosy tego co się ostatnio dzieje w świecie a z czym się nie zgadzam. Na obrazach raczej utrwalam „przerobioną“ przez własną wyobraźnię i wrażliwość rzeczywistość- piękno tkwiące w bukiecie kwiatów i w krajobrazie, rejestruję chwilę budując nastrój zestawieniem barw i grą światła.”

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*