Turniej Tenisa Stołowego

DSC_011917 lutego 2017 r. w na hali sportowej Zespole Szkół w Mielniku odbył się Amatorski Turniej Tenisa Stołowego. Do rozgrywek zgłosiło się dwudziestu ośmiu zawodników, w dwóch kategoriach – OPEN i KOBIET.  Turniej rozegrany został systemem grupowym.
W kategorii KOBIET wzięło udział pięć uczestniczek – wszystkie przyjechały z Czeremchy i  poziomem swojej gry dorównywały mężczyznom, a niekiedy ich przewyższając.

kat. Kobiety

 

 

 

 

 

 

 

W kategorii Open zawodnicy podzieleni zostali na cztery grupy, gdzie zagrali „każdy z każdym”. Grali do dwóch wygranych setów, do 11 punktów. Za wynik 2:0 – 2 pkt, 2:1 – 1 pkt, przegrana 0 pkt.

gr A

 

 

 

 

gr B poprawka

 

 

 

gr C

 

 

 

 

gr D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do finałów, z każdej grupy przechodziło dwóch zawodników, którzy zagrali tym samym systemem. O miejscu na podium zadecydowały nie tylko umiejętności, ale i wytrzymałość, bowiem tych ośmiu uczestników miało za sobą 11 spotkań.
Fina+éy OPEN

 

 

 

 

 
Po zaciekłych i widowiskowych pojedynkach, wyłoniła się trójka zawodników, którzy wywalczyli najlepsze miejsca na podium.
Kategoria OPEN:
I miejsce – Marcin ROMANOWSKI;
II miejsce – Artur GÓRSKI;
III miejsce – Sławomir WAWRYNIUK.
Kategoria KOBIET:
I miejsce – Renata SOCHA;
II miejsce – Katarzyna ZIENIEWICZ;
III miejsce – Paulina PACZUSKA.

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez GOKSiR Mielnik.
Skromnym upominkiem uhonorowano również najstarszego zawodnika , którym okazał się 57 – letni finalista zajmujący trzecie miejsce w kat. OPEN – Sławomir WAWRYNIUK z Łosic.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.
Zwycięscy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez GOKSiR Mielnik.

GALERIA ZDJĘĆ:

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*