Tego jeszcze nie było! Zlot Mielników w Mielniku

Mielnik (200 x 247)Macie na nazwisko Mielnik lub znacie kogoś o tym oryginalnym nazwisku? Zastanawialiście się, skąd ono pochodzi, jaka jest jego historia, ilu jest jeszcze, poza Wami i Waszymi rodzinami, Mielników? Może Wasze korzenie sięgają przygranicznych terenów Rzeczpospolitej Polski, gdzie u granic kraju i trzech województw: podlaskiego, mazowieckiego i lubelskiego leży niewielka miejscowość, która niegdyś była miastem królów?

Jeśli chcielibyście dowiedzieć więcej na ten temat i poznać inne osoby z Polski i zza granicy, które nazywają się Mielnik, zapraszamy do miejscowości o tej samej nazwie.

Specjalnie dla Was organizujemy Zlot. Łączy nas Mielnik ­– I Zlot Osób o Nazwisku Mielnik to wydarzenie służące wzajemnemu poznaniu. Trzydniowe czerwcowe spotkanie ma na celu integrację miejsca z ludźmi, odnalezienie wspólnych korzeni, nawiązanie ciekawych znajomości oraz promocję gminy Mielnik.

Dla tych, którzy zdecydują się na udział w Zlocie, przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych atrakcji (m.in. udział w XXIII Dniach Gminy Mielnik, zwiedzanie Mielnika i jego zabytków, biesiadę, rejs katamaranem lub spływ kajakowy). Będzie też okazja, by dowiedzieć się jak najwięcej o Mielniku, historii miejscowości, nazwy i nazwiska.

Warto odwiedzić nas w pierwszy weekend wakacji. Serdecznie zapraszamy!

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w Zlocie, poniżej znajdziecie więcej informacji na jego temat oraz kartę zgłoszeniową.

Karta_Informacyjna1

List_przewodni1

Wstepny_harmonogram1

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*