Samorządowy Ośrodek Wypoczynkowy

Domek campingowy na terenie Samorządowego Ośrodka WypoczynkowegoWszystkich znudzonych hotelową wygodą zapraszamy do Samorządowego Ośrodka Wypoczynkowego (domki campingowe), przy ul. Brzeskiej.

Lokalizacja:
Ośrodek znajduje się przy samym wjeździe do Mielnika (od strony Osłowa), w zacisznym miejscu, w otulinie leśnej, na terenie rezerwatu przyrodniczo-krajobrazowego „Głogi”. Odległość od Ośrodka do centrum Mielnika wynosi około jednego kilometra, zaś do rzeki Bug, niecałe pięćset metrów.

Widok satelitarny: 52.337663 oN, 23.019240 oE

Widok na domki w Samorządowym Ośrodku Wypoczynkowym "u Floriana"Opis S.O.W.:
Na jego terenie znajduje się siedem domków trzyosobowych. Każdy z nich dysponuje własnym, w pełni wyposażonym (lodówka, kuchenka gazowa) aneksem kuchennym, umożliwiającym przygotowywanie posiłków we własnym zakresie. Na terenie Ośrodka, znajduje się oddzielny budynek z sanitariatami, wspólnymi dla wszystkich domków.

Wiata oraz miejsce na ognisko na terenie Samorządowego Ośrodka WypoczynkowegoW obrębie Ośrodka istnieje również możliwość rozbicia namiotów, oraz miejsce dla turystów caravaningowych. Dodatkowo w Ośrodku jest miejsce na ognisko oraz obszerna wiata.

Cennik:
Koszt jednego domku: 60 złotych za dobę (+ 8% VAT)

 

 Kontakt:
Zarządzający zapleczem noclegowym GOKSiR:
Arkadiusz Panasiuk, tel.: 698 610 727, e-mail: a.panasiuk@mielnik.com.pl

Rezerwacja noclegów:
tel. na recepcję O.W. „u Floriana”, tel.: (85) 65 77 227
Alina Boratyńska, tel.: 785 922 940
Elżbieta Tomala, tel.: 785 704 236

 

 


 

Wydrukuj stronę ... Wyślij tą strone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*