- Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji - http://goksir.mielnik.com.pl -

Konkurs kulinarny na „Korowaja Mielnickiego”

Posted By GOKSiR Mielnik On 26 marca 2014 @ 16:49 In Archiwum wydarzeń,UG Mielnik | No Comments

Korowaj_laureat_2013Już wkrótce po raz VIII zaprosimy wszystkich do Mielnika i Radziwiłłówki na „Światowy Festiwal Korowaja Mielnickiego”.Cykliczna impreza odbędzie się 2 maja w amfiteatrze Topolina w Mielniku oraz 4 maja  przy świetlicy wiejskiej w Radziwiłłówce.  Nim jednak zdradzimy wszystkie związane z programem szczegóły, zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie kulinarnym na naj… „Korowaja Mielnickiego”.

Jak co roku szukamy tego najsmaczniejszego  i najpiękniejszego. Uczestniczyć mogą panie i panowie z Polski i z zagranicy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 maja po godz. 17 w amfiteatrze Topolina.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wcześniejsze zapisanie się (do 30 kwietnia)  pod nr tel. 85 65 77 167.  Wypieki  należy dostarczyć osobiście (do 2 maja do godz. 16.45 w Topolinie) lub kurierem (do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Mielniku, ul. Zaszkolna 1). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku, Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Radziwiłłówce, Rada Sołecka Radziwiłłówki.

Regulamin_Korowaja_2014

PROGRAM KOROWAJA

Partnerzy:

sknE-logo

agro

 

 

 

 

 

Patronat honorowy:

PROT

 

 

loga patronów400


Article printed from Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji: http://goksir.mielnik.com.pl

URL to article: http://goksir.mielnik.com.pl/konkurs-kulinarny-na-korowaja-mielnickiego/

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. All rights reserved.