koncert Młodzieżowego Chóru „RADUGA” z Moskwy

koncert chóru RADUGAGminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku zaprasza na koncert Młodzieżowego Chóru „RADUGA”z Moskwy, który odbędzie się 18 maja (sobota) o godz. 18:00  przy Ruinach na Górze Zamkowej (w razie niepogody koncert odbędzie się w GOKSiR Mielnik, ul. Zaszkolna 1)

dyryguje: Anna Moskowczuk

O chórze:
Chór powstał w 2002 r. przy Szkole kształcącej dzieci w wieku od 4 do 18 lat. Repertuar Chóru składa się z utworow rosyjskich i zagranicznych klasykow, kompozycji współczesnych, muzyki sakralnej i ludowej. Chór koncertuje w prestiżowych salach koncertowych Moskwy, jest laureatem krajowych i międzynarodowych festiwali. Założycielką, dyrektorem artystycznym i dyrygentem Chóru jest Anna Moskowczuk – absolwentka Konserwatorium Moskiewskiego, organizatorka i laureatka międzynarodowych konkursów, seminariów i warsztatów, wyróżniona wieloma odznaczeniami, organizatorka wydarzeń kulturalnych w Moskwie.

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*