Koncert Młodzieżowego Chóru Raduga z Moskwy

DSC_1176W dniu 18 maja odbył się koncert Młodzieżowego Chóru „Raduga” z Moskwy. W związku z niedogodnymi warunkami pogodowymi koncert został przeniesiony z Góry Zamkowej do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku. W czasie koncertu Chór wykonał muzykę sakralną oraz muzykę ludową. Koncert zakończył się owacjami na stojąco. Młodzież po tak miłym przyjęciu zapragnęła zobaczyć i wykonać pamiątkowe zdjęcie przy ruinach na Górze Zamkowej.

Informacja o chórze:

Chór powstał w 2002 r. przy Szkole kształcącej dzieci w wieku od 4 do 18 lat. Repertuar Chóru składa się z utworów rosyjskich i zagranicznych klasyków, kompozycji współczesnych, muzyki sakralnej i ludowej. Chór koncertuje w prestiżowych salach koncertowych Moskwy, jest laureatem krajowych i międzynarodowych festiwali. Założycielką, dyrektorem artystycznym i dyrygentem Chóru jest Anna Moskowczuk – absolwentka Konserwatorium Moskiewskiego, organizatorka i laureatka międzynarodowych konkursów, seminariów i warsztatów, wyróżniona wieloma odznaczeniami, organizatorka wydarzeń kulturalnych w Moskwie.

Galeria zdjęć:

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*