„Ja w Internecie” – bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Gminy Mielnik

 

„Ja w Internecie” – bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Mielnik do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „Ja w Internecie”.

Program „Ja w Internecie” służy zwiększeniu umiejętności internetowych mieszkańców, bezpieczeństwa w Internecie i ich pozycji na rynku pracy. W szkoleniach uczestniczyć mogą osoby, które ukończyły 25 rok życia i zamieszkują na terenie województwa podlaskiego, w tym Gminy Mielnik.

Szkolenia organizowane będą na terenie Gminy Mielnik w okresie od listopada/grudnia 2018 roku do maja 2019 roku. Każdy uczestnik może skorzystać z jednego wybranego szkolenia. Aby zgłosić się do projektu należy wypełnić formularz rekrutacyjny potwierdzający chęć udziału w projekcie oraz dostarczyć go do Urzędu Gminy Mielnik, ul. Piaskowa 38, pok. nr 4 lub Punkt Obsługi Interesanta lub przesłać zgłoszenie na adres rekrutacja@mielnik.com.pl

Proponujemy Państwu udział w następujących szkoleniach:

Rodzic w Internecie

Czy wiesz, co Twoje dziecko robi w sieci? Szkolenie „Rodzic w Internecie” przeznaczone jest dla rodziców chcących chronić swoje dzieci przed realnymi zagrożeniami, które wiążą się z korzystaniem z Internetu. W specjalnym kursie poświęconym m.in. zwalczaniu cyberprzestępczości mogą wziąć udział również opiekunowie, nauczyciele, dziadkowie.

Moje finanse i transakcje w sieci

Szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci” przeznaczone jest dla osób chcących nauczyć się załatwiać skutecznie swoje sprawy biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu.

Rolnik w sieci

Szkolenie „Rolnik w sieci” przeznaczone jest dla rolników chcących nauczyć się m.in. wypełniać przez Internet wnioski o dotacje na swoją działalność lub składać deklaracje podatkowe.

Kultura w sieci

Szkolenie „Kultura w sieci” przeznaczone jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak i gdzie w Internecie bezpiecznie szukać filmów, spektakli, książek, muzyki, gier, zdjęć, szkoleń i innych treści dostępnych z legalnych źródeł oraz jak wykorzystać je do nauki lub własnej twórczości zgodnie z prawem.

Działam w sieciach społecznościowych

Szkolenie „Działam w sieciach społecznościowych” przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się skutecznie korzystać z portali społecznościowych (takich jak YouTube, Facebook, Twitter, Instagram i in.) w swojej codziennej pracy i w życiu prywatnym.

Tworzę własną stronę internetową (blog)

Szkolenie „Tworzę własną stronę internetową (blog)” przeznaczone jest dla osób, które chcą nauczyć się zakładać i prowadzić własną stronę internetową lub bloga.

Mój biznes w sieci

Szkolenie pt. „Mój biznes w sieci” przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, albo przygotowujących się do otwarcia własnego biznesu.

Więcej informacji o poszczególnych modułach na stronie

https://jawinternecie.edu.pl/szkolenia/

Więcej informacji w regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie do pobrania poniżej oraz pod nr telefonu 85 6565868.

Projekt „Ja w Internecie” realizowany jest przez Fundację Legalna Kultura z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 84/92, lok. 121 w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa

Formularz-rekrutacyjny-Ja-w-internecie

Regulamin_Mielnik

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*