IV Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „O berło Aleksandra Jagiellończyka”

tańce 2018Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji wraz Zespołem Szkół w Mielniku i Mielnickim Klubem Tanecznym „Sosenka” mają niewątpliwą przyjemność zaprosić Państwa na IV Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „O berło Aleksandra Jagiellończyka”, który odbędzie się 26 maja 2018 r. w Mielniku.
Z wielką radością będziemy gościć po raz kolejny przedstawicieli ośrodków tanecznych z całej Polski, jednocześnie ukazując formę tańca polskiego mieszkańcom oraz turystom przebywającym w tym czasie na naszych nadbużańskich terenach.
Turniej zostanie rozegrany w kategoriach I, II, III, IV i V. Będzie można obejrzeć zmagania par tanecznych w różnym wieku w tańcach takich jak: mazur, oberek, kujawiak, polka. W taneczny nastrój wprowadzi Państwa reprezentacyjny polski taniec narodowy Polonez w wykonaniu wszystkich zawodników biorących udział w turnieju. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszego zaproszenia i licznie przybędą na przygotowane wydarzenie kulturalne.

karta zgłoszenia zespołu

Regulamin IV OTTP
    

PROGRAM PLAKAT

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*