II Nadbużańska Noc Kabaretowa

kabareton plakatZapraszamy na II Nadbużańską Noc Kabaretową dnia 14 lipca (piątek) w godz. 18:00-22:30 do amfiteatru Topolina w Mielniku. Wstęp bezpłatny.

 

 

Wystąpią takie kabarety jak:

Kabaret PUKPUK

Kabaret pochodzi z Krakowa, powstał w 2008 roku. W skład zespołu wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. Ciekawe rozwiązania sceniczne, dobrze zaśpiewane i skomponowane piosenki, a także duża dawka dobrego humoru jest najlepszą jego wizytówką. Kabaret tworzą aktorzy i kabareciarze współpracujący z takimi krakowskimi instytucjami jak: Teatr KTO, Centrum Kultury ROTUNDA oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA.

Foto 3 1CZWARTA FALA

Kabaret Czwarta Fala- kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność. Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności. W jego skład wchodzą- Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda, oraz Bartek Cedro. Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj nierozgarnięci dresiarze- Kloc i Wentyl. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna- tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Zawsze gotowi do działania, zawsze pełni zapału, zawsze otwarci na Twoje sugestie. Odkryj w sobie pokłady humoru o których do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwól zaprosić się do świata absurdu w którym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwól porwać się Czwartej Fali!

DSC_2425b 1ŚWIERSZCZYCHRZĄSZCZ

Kabaret powstał w 2007 roku. Miejsce pochodzenia nominalnie Szczebrzeszyn, meldunkowo Lublin. Styl kabaretu dotąd niespotykany i odtąd nienaśladowany. Skecze inteligentne, z drugim dnem, z trzecim zakończeniem, z dobrą muzyką, z synchronicznym ruchem i z puentą. W 2014 roku kabaret otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności na Ostrołęckich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA, Ostrołęka.

antoni profiloweANTONI GORGOŃ GRUCHA –postać kabaretowa

Patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk, a zarazem działacz społeczny, nie szczędzi mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki. Twój kandydat na prezydenta. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to co byście chcieli usłyszeć, ale boicie się głośno mówić. Występy Antoniego można oglądać w Telewizjach  POLSAT, TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka .Podczas emisji Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2013 i 2015, w Mrągowskim Lecie Kabaretowym, Latającym Klubie Dwójki  i Dzięki Bogu już Weekend.
Największe sukcesy:
-Grand Prix na Trybunałach Kabaretowych w Piotrkowie Tryb (październik 2015)
-Laureat II Nagrody i Nagrody Publiczności na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry (sierpień 2015)
-Laureat I Nagrody i Nagrody Publiczności na Festiwalu Komedii SZPAK w Szczecinie (listopad 2015)
-Laureat I Nagrody i Nagrody Publiczności podczas Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu w Poznaniu (sierpień 2016)
-Laureat I Nagrody na DebeŚciaku 2016 w Dąbrowie Górniczej (marzec 2016)
-Laureat II Nagrody i Nagrody Publiczności na 32. Turnieju Łgarzy w Bogatyni (marzec 2015)

 

2016-09-13_147375550110CHYBA

Kabaret Chyba – popularny wrocławski kabaret, laureat najważniejszych nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych w Polsce, od lat współpracujący z Kabaretem Moralnego Niepokoju, stale zapraszany do realizacji telewizyjnych w TVP2 i Polsacie.

Kabaret Chyba to świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Podczas występu Kabaretu nie sposób się nudzić. Warto samemu się o tym przekonać!

Zwycięzca festiwalu PAKA 2010, Trybunałów Kabaretowych w Piotrkowie Tryb, zdobywca Grand Prix Przewałka w Wałbrzychu.
Laureat Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, festiwalu Mulatka w Ełku i wielu, wielu innych.

 

 

 

Wydrukuj ten wpis ... Wyślij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*