- Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji - http://goksir.mielnik.com.pl -

Artyści Mielnika

Posted By GOKSiR Mielnik On 22 kwietnia 2015 @ 07:46 In Archiwum wydarzeń | No Comments

artysci1Powstała nowa strona internetowa  www.artyscimielnika.pl. Zapraszamy do obejrzenia ich prac, może kupna? Strona  jest otwarta dla wszystkich miejscowych twórców.

„… obecnie mieszka tu i tworzy spora gromada twórców. Część z nich przebywa tu na stałe, część dzieli swój czas między Mielnikiem i dużymi miastami, część przybywa tu na wakacje, ale wszystkich łączy jedno: w swych pracach przedstawiają piękno i niezwykłość ziemi mielnickie, ludzi ją zamieszkujących, ta magiczna kraina stanowi inspirację dla wielu innych prac. Panuje tu swoisty genius loci sprzyjający twórczości. Tworzą malarze, ceramik, pisarz ikon, fotograficy, twórcy ludowi, szukający korzeni w starych wzorach.

Dzięki tej stronie będziecie mogli Państwo ich poznać, obejrzeć prace, zakupić je. Być może dzięki tej stronie zdecydujecie się przyjechać do Mielnika, poznać piękno tej krainy.

Każdy z artystów ma swoją podstronę, na której przedstawia siebie, pokazuje swoje prace (technika wykonania, rozmiary i cena) oraz co najważniejsze podaje kontakt do siebie.

W zakładce Warsztaty każdy twórca będzie mógł ogłosić wiadomość o organizowaniu warsztatów, podać daty i ceny.

Mamy nadzieję, że strona spodoba się Państwu i będziecie ją często odwiedzać, że zdecydujecie się na zakup oryginalnego dzieła sztuki.” – Piotr Cieśla


Article printed from Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji: http://goksir.mielnik.com.pl

URL to article: http://goksir.mielnik.com.pl/artysci-mielnika/

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. All rights reserved.